Hakkımızda

Seven Pilates

 

Seven Pilates

Seven Pilates Studio; uzun yıllar fibromiyalji rahatsızlığı yaşamış olan ve pilates sayesinde sağlıklı bir hayata kavuşan kurucu eğitmenimiz tarafından, kadınlarımızın daha sağlıklı ve daha zinde bir şekilde yaşantılarına devam edebilmesi amacıyla faaliyete başlamıştır. 

Kadınlarımızın günlük stres ve kaygılarından arınarak, haftada bir kaç saatliğine bile olsa kendilerine vakit ayırmak istediklerinin ve bu vakitte de optimum düzeyde fayda beklediklerinin bilincindeyiz. Bu doğrultuda sizlere güler yüzlü ve tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde elimizden gelen yardımı sunmaya hazırız.

Kurucumuz dahil olmak üzere tüm eğitmenlerimiz minimum  1. Kademe Türkiye Cimnastik Federasyonu onaylı pilates eğitmenlik sertifikasına sahiptir.

Seven Pilates Studio, üyelerinin fiziksel ve psikolojik yapılarını geliştirirken, katılımcılarını dengeli ve sağlıklı bir yaşam biçimine ulaştırıp, onu korumayı ilke edinmiştir. Seven Pilates Studio rahat, eğitici ve motive eden bir çalışma ortamı sunmaktadır. İlk haftadan itibaren sağlık dengenizin ve formunuzun yeniden şekillendiğini göreceksiniz.

Seven Pilates Studio’nun öncelikli amacı, öğrencilerimize pilates hakkında rehberlik edip desteklemek ve tecrübelerini üyeleriyle paylaşmaktır. Bu anlayışla, öğrencilerimiz, eğitim programlarımızla hedefledikleri amaçlara doğrudan ulaşırlar ve günlük yaşamlarına daha sağlıklı ve pozitif devam ederler.

En önemlisi, bütün bunları alışageldik spor veya fitness salonlarının karmaşıklığını yaşamadan gerçekleştirebilmektedirler.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyar, sağlıklı günler dileriz.